HAKKIMIZDA

Ayakkabı sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan Hisar Sport Ayakkabıcılık, 1975 yılında Gaziantep’te plastik terlik üretimiyle piyasadaki yerini aldı.
Gaziantep’ten sonra 1983 yılında İstanbul Merter’de PVC enjeksiyon ayakkabı ve terlik üretimine devam etti. 1997 yılında bu kez Hadımköy tesislerine taşınan firma, günlük 100 bin çift ayakkabı üretme kapasitesi ile çalışmaya devam etti. 2006 yılında, üretim çeşitliliğini ve kalitesini artırmak için Bayrampaşa’ya taşınan Hisar Sport  bugün Türkiye’nin hemen her tarafında tanınan ve tercih edilen HECEMON ve SIDASA markalarıyla piyasadaki yerini sağlamlaştırmaya devam etmektedir. Hisar Sport Ayakkabıcılık dünyadaki gelişmeleri yakından izlemekte, tasarım ve üretimdeki yeni trendleri kendi modellerine yansıtmaktadır. Her sezona özel olarak tasarlanmış yüzlerce modeliyle müşterisini memnun etmeye çalışmaktadır.

VİZYON / MİSYON

Gelişen teknolojiyi ve günün artan ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak, yeni ve trend ürün gamıyla kendimizi sürekli geliştirmek. Tüketicileri günlük ayakkabının yalnızca rahat ve ekonomik değil; aynı zamanda kaliteli ve şık olabileceğine inandırmak. Tüketici talepleri ile ürün kalitesi arasındaki ideal dengeyi tutturmak. Sürekli ve tutarlı bir hizmet kalitesi ile koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak. Ulusal ve uluslararası pazarlarda tercih edilen bir marka haline gelmek.